Ремонт сумок, валіз, кейсів

Одним із напрямків надання послуг нашими майстернями є різноманітний ремонт сумок та валіз будь-якої складності.
Наші майстри мають великий досвід у цій сфері ремонту, до кожного замовлення підходять с особливою відповідальністю і навіть в дуже складних випадках знаходять нестандартне вирішення проблеми. Після нашого ремонту при дотриманні елементарних правил експлуатації Ваші сумки та валізи прослужать Вам ще багато років.

Мережа майстерень «Бодак» надає такі послуги:
- заміна блискавки та повзунків
- заміна коліс та колісних блоків
- заміна та ремонт ручок
- заміна висувної ручки
- та багато іншого

Більш детальніше про можливість ремонту Вашої сумки чи валізи Ви можете дізнатися завітавши чи зателефонувавши до наших майстерень

Приклад ремонту валізі
(заміна ручки на валізі)


Правила експлуатації дорожніх валіз або сумок:

1) Гранично допустима вага по завантаженню малої/середньої/великої (20 / 23-24 / 26-28) валізи становить 12/17/22кг відповідно. Перевищення ваги призводить до підвищеного зносу валізи і його поломки. Не застосовувати валізу в якості сидіння.
2) Не рекомендується носити валізу за ручку тролі-системи, а тільки везти. При проходженні сходів або бордюрів переносити валізу за верхню або бічну ручки, але не тягти її за ручку тролі-системи, б'ючи валізу при цьому на кожній сходинці. Недотримання цього правила призводить до поломки коліс, нижнього супорта, ніжок і пластика валізи.
3) Рекомендується розподілити ваші речі рівномірно по всьому простору валізи (при цьому важкі речі повинні бути знизу), для стійкості руху валізи, щоб уникнути його перекосів і перевертання під час руху.
4) Намагайтеся не везти валізи і колісні сумки по брудним неасфальтованим дорогам, оскільки бруд або пісок погіршують роботу коліс. Під час руху треба засовувати нижній супорт, закривати всі блискавки.
5) Не кидайте валізи і сумки, це може призвести до поломки пластикових частин валізи, а також і до деформації тролі-системи валізи.
6) Пластикові частини валізи не можуть довго витримувати мінусову температуру нижче 25-30 градусів, оскільки пластик стає ламким. Намагайтеся уникати таких ситуацій.
 

 

 

 

© ®   Designed by Pro100.  2017 (2012)   e-mail: spsavelya@gmail.com