Ремонт одягу

Майстерня «Бодак» надає послуги з ремонту будь-якого одягу, будь-якої складності на професійному обладнанні та з використанням високоякісних витратних матеріалів. При зверненні до наших майстрів, метод ремонту визначається в залежності від об'єму пошкодження. Якщо не має можливості (або не має сенсу) здійснити ремонт пошкодженої ділянки - пошкоджена ділянка замінюється на нову.

Ми пропонуємо такі види послуг з ремонту одягу:
- вкорочення/подовження (штанів, спідниць, рукавів тощо.);
- зміна ширини вироби (підгін по фігурі);
- заміна та встановлення фурнітури (блискавки, гудзики, кнопки тощо.);
- заміна підкладки;
- усунення дефектів покрою;
- усунення ушкоджень (розривів, порізів);
- роботу з хутряними і шкіряними виробами;
- роботу з мереживом і тасьмою;
- формування нових елементів на виріб та багато іншого.

Встановлення фурнітури

В наших майстернях Ви також маєте можливість придбати та встановити різноманітну фурнітуру на свої речі. Ми використовуємо тільки високоякісну фурнітуру, яка здатна прослужити тривалий час. Для встановлення фурнітури наші майстри використовують різноманітне професійне обладнання, яке зберігає Ваші речі від пошкодження.

Фурнітура - це допоміжні матеріали, які застосовують під час виготовлення швейних виробів: ґудзики, гачки, кнопки, пряжки, нитки, блискавки, атласна стрічка тощо.

Слід також зазначити, що добре підібрана та професійно встановлена фурнітура може значно змінити та покращити зовнішній вигляд Ваших речей. При цьому, при непрофесійному встановленні фурнітури можливе пошкодження речей, яке потім дуже тяжко виправити. Тому, для якісного встановлення фурнітури краще звернутись до майстрів, які мають великий досвід і знають свою роботу.

 

 

 

 

© ®   Designed by Pro100.  2017 (2012)   e-mail: spsavelya@gmail.com